Prihlásiť sa

2 skutočné príbehy o sexe, ktoré vás rýchlo vzruší

26. 06. 2018 12:03

Erotická zoznamka - Najobľúbenejšia sex zoznamka v SR

Vzrušujú vás sexuálne príbehy? Potom si prečítajte nasledujúce dva z webu Thoughtcatalog.com, ktoré sa naozaj stali. Budete z nich úplne hotoví!

manželský sex
Ja a moja žena sme spolu jedenásť rokov. Vzali sme sa pred piatimi rokmi. Máme spolu dve dcéry. Možno si myslíte, že sex po založení rodiny už nie je nič moc. My to však vnímame inak. Vždy sme mali vášnivý pohlavný styk, ale museli sme na tom pracovať. Rád sa s vami o ňom podelím o piepornej detaily.

Niekedy začneme len tým, že sa pred sebou vyzlečieme a bez slov ideme na to. Inokedy sa pomaly bozkávame a saje si navzájom pery. V týchto okamihoch naše srdcia bijú ako o závod a cítime, ako nás to vzrušuje. Moja žena mi potom hladí môj penis, zisťuje, že je tvrdý ako skala. Ja si prsty hrám s jej zadočkom a potom s rozkrokom. Cítim, že vlhne, pretože mám mokré prsty. Ďalej ju ochutnávam jazykom.

Prinútim ju, aby si kľakla na všetky štyri. Ja viem, že je to hrubé, niektorí by ma za to odsúdili, ale ma to strašne vzrušuje. Podľa svojho uváženia prechádzam jazykom na zadok a potom zase medzi jej nohy. Počas toho ju pravou rukou masírujem klitoris. Zrýchľuje a cítim, ako sa má žena chveje. Uvedomujem si, že chce viac, ale vždy ju takto ešte chvíľu trápim a potom pridám prsty. Tahle predohra je pre moju ženu skvelá, zrazu úplne zdivejú. Potom nasleduje buď vaginálnu, či análny sex. Obľúbila si obaja. Nikdy sa ma nepýta, ktorý si vyberiem. Nezáleží jej na tom, pretože už je šialene nadržaná a hrozne to chce.

Divoký sex na pláži
Stalo sa to v lete. Zašiel som do posilňovne ako obvykle. Nemal som však chuť v telocvični zostávať dlho. Rozhodol som sa, že si pôjdem zabehať na pláž. Keď som tam prišiel, vyzliekol som si košeľu. Začal som bežať a zacítil, ako ma horúci piesok páli do chodidiel. Po chvíli som si všimol niekoľkých dievčat, ktoré museli byť zhruba rovnako staré ako ja. Naše pohľady sa stretli a ja sa na ne usmial. Bežal som ešte asi pol míle, odpočinul si, obrátil sa a utekal naspäť. Dievčatá bola stále na rovnakom mieste. Spýtal som sa ich, či mi nemôžu postrážiť moje veci, aby som si mohol ísť zaplávať. Nemali s tým problém.

Jedna z nich skočila do vody za mnou. Počas namáhavých temp sme si spolu rozprávali. Plávali sme ďaleko od dievčat na vzdialený breh. Predtým, než sme vyliezli von, začali sme sa k sebe približovať. Pocítil som vzrušenie. Pritisli sme sa k sebe a navzájom pobozkali. Vo vode som ju vzal do náručia a vyniesol na breh.

Obzeral som sa, či sa nenachádza niekto okolo nás. Ľudia našťastie boli od tohto miesta celkom ďaleko. Položil som neznámu dievča na piesok a začal ju bozkávať na krku. Stiahol som jej plavky a vzal do svojich rúk jej prsia. Bol som z nej príšerne vzrušený. Ochutnal som jej rozkrok, zvíjala sa. Po chvíli som sa na ňu dlho pozrel. Chcel som sa presvedčiť, že to naozaj chce. Kývla na mňa a ja do nej vstúpil. Nemohol som sa jej nabažiť. Za niekoľko minút som bol hotový.

Ženy, ktoré hľadajú sex.


Copyright © podnakafe.sk All rights reserved. Erotická zoznamka - Najobľúbenejšia sex zoznamka v SR.

Táto webová stránka obsahuje erotický materiál, všetci členovia a osoby vyskytujúce sa na tejto webovej stránke záväzne potvrdili, že im je viac ako 18 rokov.
Prevádzkovateľ stránky podnakafe.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!

Sex zoznamka Sex blog Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Spracovanie osobných údajov Zásady používania cookie Zabezpečenie stránky Kontakt