Prihlásiť sa

8 najväčších chýb pri sexe na jednu noc

25. 06. 2018 20:00

Erotická zoznamka - Najobľúbenejšia sex zoznamka v SR

Sex na jednu noc vyzerá vo filmoch, knihách a videoklipoch ako skvelý nápad a perfektné riešenie, ak sa na jednu stranu nechcete viazať, ale na druhú stranu ani vzdať telesného potešenia. Skutočný život je však častokrát o niečo nevyzpytatelnější, než všetky tie vášnivé scény, ktoré poznáme z televízie, a tak sa môže stať, že na vás bude pred, počas alebo po vášnivej noci čakať nemilé prekvapenie. Ak chcete, aby malo vaše one-night-stand šťastný koniec, mali by ste si dať pozor na niekoľko vecí:


nemať jasno
Sex na jednu noc je fajn, ale nie je pre každého. Ako už názov napovedá, jedná sa o príhodu, ktorá sa s dotknutou osobou už nebude opakovať. Než sa do niečoho takého pustíte, mali by ste mať jasno v tom, či je tento druh dobrodružstvo pre vás to pravé. Ak je pre vás telesná príťažlivosť, intimita a sex veľmi blízko spojený s láskou alebo ak sa práve nachádzate vo fáze života, kedy si vlastne prajete vzťah, porozumenie či niekoho na rozprávanie, mali by ste radšej ísť domov bez sprievodu. Ušetríte si tým veľa trápenia.


Sex na jednu noc je totiž presne to, čo to je: sex na jednu noc. Ak máte problém s tým povedať zbohom niekomu, s ktorým ste pred niekoľkými hodinami vyspali, radšej do ničoho nechoďte a počkajte si na niekoho, kto bude chcieť odhaliť aj vašu dušu.


nedostatok prípravy
Kondóm možno použiť len keď ho so sebou naozaj máte a keď nie je päť rokov starý. Či ste muž alebo žena, buďte pripravení. Keď hovorím kondóm, mám namysli kondóm, pretože to je jediná vec, ktorá vás okrem nechceného potomka chráni aj proti pohlavným chorobám a tým nemyslím len vírus HIV. Práve naopak, vírus HIV je chorobou, ktorá je síce zo všetkých najzhubnejší, ale ak sa nepohybujete v drogovej scéne alebo na dovolenke v Južnej Afrike, je pravdepodobnosť nákazy celkom nízka. To bohužiaľ nemožno povedať o herpesu, chlamýdie, bradavičkách a rôznych iných pohlavne prenosných ochoreniach, ktoré u partnera nemožno len tak rozoznať a ktoré vám môžu pekne skomplikovať život. Ak ste teda záležitostiam na jednu noc otvorenie, mali by ste ísť von výhradne iba s kondómom (alebo pokojne dvomi) vo vrecku či kabelke.


Tajné dúfaní vo viacerých
Tento bod sa vzťahuje obzvlášť pre ženy. Ženy sú zo všetkých strán neustále kŕmené ilúzií, že ako dobrá priateľka musí byť sexy a dobrou milenkou. Médiá neustále vyvolávajú dojem, že tieto dve kritériá sú zaručenou cestou k tomu, upútať muža a vzbudiť v ňom túžbu po vzťahu. Tento mýtus zase nahráva mužom, ktorí sexu až príliš neradi hovoria nie a pokiaľ teda stretnú ženu, ktorá im chce predviesť svoje kvality v tejto oblasti, nebudú sa brániť.


Či už ste žena alebo muž, majte na pamäti: sex je sex a ako mostík ku vzťahu nefunguje. Ak teda máte chuť na sex a ste uzrozumené s tým, že z toho nič ďalej nebude, choďte do toho. Ak však dúfate vo viac a máte pocit, že spoločná noc vo vašom partnerovi vzbudí rovnakú túžbu, zadržte.


stratené veci
Pred nejakou dobou ma na Facebooku upútal jeden príspevok. Bol uverejnený v komunite jedného zahraničného veľkomesta. Okrem mňa tento príspevok upútal a pobavil niekoľko tisíc užívateľov a vyslúžil si viac ako tisíc komentárov. Jeho znenie bolo asi takéto:


"Ahojky, je mi to hrozne trápne a viem, že sa mi veľa ľudí vysmeje, ale je to dôležité. Ak sa voláš Michal alebo Mike alebo tak nejako a v sobotu večer si so mnou z baru Zelená išiel k tebe domov, prosím ozvi sa. Nechala som u teba kabát a vo vrecku mám kľúč, ktorý hrozne potrebujem. Bohužiaľ už si nepamätám, kde bývaš, pretože som potom išla taxíkom rovno domov a ani poriadne neviem, ako sa voláš. Ak niekto viete, koho myslím, dajte mi prosím vedieť. "


Čo tým chcem povedať? Ak ste nepřespali vo vlastnom byte, poriadne si pred odchodom skontrolujte, či ste nič nezabudli.

Keď vás zaujíma, ako to dopadlo, môžem vám prezradiť, že slečna nakoniec naozaj našla.


trápna raňajky
Je jedno, ako dobrá alebo zlá vaša spoločná noc bola, raňajkách nikomu nedlžíte. Práve naopak. Hladina alkoholu je teraz na nule, možno vám je zle, možno trápne a možno ráno jednoducho neraňajkujete. Nesnažte sa teda za každú cenu násilím a kŕčovito vyhovieť klišé z filmov tým, že budete skákať pre čerstvé rožky alebo tancovať kuchýň a pripravovať miešané vajíčka.


neujasnenou minulosť
Než sa necháte pozvať k niekomu domov alebo niekoho pozvete k sebe, ujasnite si svoj stav. Ste naozaj single alebo máte niekde známosť, ktorá je presvedčená o tom, že ste spolu a máte verný vzťah? A ak single ste, máte naozaj všetko vyriešené?


Ak ste čerstvo po rozchode, mohol by sa sex na jednu noc na prvý pohľad javiť ako dobrý nápad a fajn príležitosť na odreagovanie, ale práve keď máte túto predstavu, nemali by ste sa do ničoho púšťať. S najväčšou pravdepodobnosťou budete stále myslieť na svojho či svojou ex a najneskôr na druhý deň ráno sa zrútite.


Ak ste po rozchode a stále ešte dúfate, že sa k vám bývalý či bývalá vráti, taky zadržte. Ak to naozaj znova dáte dokopy, skôr alebo neskôr dôjde na otázku, či ste medzitým niekoho mali. Priznať románik na jednu noc vás 
v najhoršom prípade môže pripraviť nielen o šanca na nový začiatok, ale aj o dôveru bývalého partnera či partnerky.


Trochu moc pitie
Priveľa alkoholu nie je dobré. Keď ide o sex, platí toto pravidlo dvojnásobne. Vždy si teda uhlídejte hladinu alkoholu v krvi tak, aby ste si boli vedomí svojich činov a možných konzekvencií a taky, aby prípadná spoločná noc bola úspešná. Ak ste vypili trošku viac, než by bolo zdravé, bude lepšie, keď sa na cestu domov vydáte sami a vzrušujúce dobrodružstvo necháte na nabudúce.


Nespýtať sa na druhej rande
Sex na jednu noc je spravidla sexom na jednu noc a výnimky potvrdzujú pravidlo. Moja dobrá kamarátka je napríklad so svojím partnerom na jednu noc už pätnásť rokov, z toho sú osem rokov svoju. Aj také veci sa stávajú. Ak ste sa teda práve zobudili s pocitom, že toto je najskvelejšie človek, ktorého ste kedy stretli, alebo aspoň, že vám s ním bolo veľmi fajn a radi by ste zašli na (ďalšie) rande, opýtajte sa, či má váš náprotivok taky záujem. Niet čo stratiť a či ste ustrážili všetky body uvedené vyššie, nemala by vás negatívna odpoveď natoľko zasiahnuť.

 


Teraz viete, na čo dať pozor a na čo sa pripraviť a vášmu úspešnému one night stand by nemalo nič stáť v ceste.

Ženy, ktoré hľadajú sex.


Copyright © podnakafe.sk All rights reserved. Erotická zoznamka - Najobľúbenejšia sex zoznamka v SR.

Táto webová stránka obsahuje erotický materiál, všetci členovia a osoby vyskytujúce sa na tejto webovej stránke záväzne potvrdili, že im je viac ako 18 rokov.
Prevádzkovateľ stránky podnakafe.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!

Sex zoznamka Sex blog Obchodné podmienky Ochrana osobných údajov Spracovanie osobných údajov Zásady používania cookie Zabezpečenie stránky Kontakt