Máte 18 rokov alebo viac?

Áno
Nie

Na vstup na túto stránku musíte overiť, že máte 18 rokov alebo viac.

Potvrdením zároveň súhlasíte s používaním cookies vo vašom počítači.

Je nám to ľúto!

NARAZIL SOM NA NESPRÁVNE TLAČIDLO!

Som dosť starý!

Na vstup na túto stránku musíte byť starší ako 18 rokov.

Prihlásiť sa

Ako mať dobrý sex?

18. 06. 2020 21:15

Každý deň sa venujeme nespočetným témam - počnúc počasím, nápadmi na večeru a končiac ideologickými otázkami. Tak prečo by jeden z nich nemal byť sex? Mnoho ľudí určite povie, že o sexe nie je nič filozofovať, je lepšie to len praktizovať. Si si istý? A čo ak je dobrý sex predovšetkým zdravá komunikácia, ktorá môže byť najlepším erotickým prístrojom a kľúčom k naplneniu postele?

Najdôležitejšou informáciou je, že sa od seba odlišujeme

Nebudem klamať, ak napíšem, že každý z nás chce mať uspokojivý intímny život. Pravda? Avšak pre každú osobu bude individuálna spokojnosť znamenať niečo úplne iné. Sexuálny akt je stretnutie dvoch (alebo viacerých) ľudí, ktorí k nemu prinášajú svoje skúsenosti, príbehy, túžby, potreby, obavy a presvedčenia. Z tohto dôvodu neexistuje univerzálny recept na úspešný sex, najlepšie postavenie, techniku ​​alebo gadget - rozsah ľudského sexuálneho správania je obmedzený iba našou fantáziou. Pre niektorých bude vrchol potešenia pomalý sex za slabého svetla, iné budú potrebovať adrenalín, biče, vibrátory alebo dusenie. To je dôvod, prečo najdôležitejšou vecou je proste vyjsť. Môže sa ukázať, že nemá rada sama penetráciu a sníva o sofistikovanom orálnom sexe, chcel by byť pohladený aj na iných miestach, ako sú samotné pohlavné orgány. Preto nám pomáha rozvíjať úspešný intímny vzťah, ktorý sa oplatí zahrnúť do repertoáru spoločných rituálov.

NIE JE SENSE

Od žien aj mužov veľmi často počujem výroky „mal by hádať“, „mala by to vedieť“. Netýkajú sa len sexuálnych problémov, ale aj vzťahov s partnermi všeobecne. My ľudia máme zvláštne presvedčenie, že ak je niekto blízko nás, mal by byť schopný prečítať si naše myšlienky. Znie povedome? Vzťah však vyzerá úplne inak. Z tohto dôvodu je komunikácia tak dôležitá, najmä pokiaľ ide o intímny život, ktorý má významný vplyv na našu pohodu a vzťah. Chcete experimentovať? Kúpiť vibrátor, vyskúšať BDMS, milovať sa v prírode? Chcete urobiť niečo nové? Vieš kde druhá strana nechodí do postele? Aký dotyk jej dáva najväčšiu radosť? Ako dlho predohra potrebuje? Čo bráni jej vzrušeniu? Kedy je najlepší čas na sex? Aké sú jej potreby a priania? A aké sú vaše? Čo potrebuješ. Už ste niekedy hovorili o týchto témach? Keby ich každý z nás voľne hýbal, o koľko úspešnejší by sme mali sex. Nie je to tak A samotná konverzácia sa často môže zmeniť na predohru ...

HOVOR O SEXU VO FORME ZÁBAVY?

Z potreby hovoriť o dôležitých veciach a túžby prelomiť tabu o sexe v Poľsku sa zrodila myšlienka kartovej hry pre páry Jupitajnia Seks., Jeho hlavným cieľom je posilniť blízkosť medzi partnermi a zlepšiť komunikáciu - to všetko v bezpečnej a zábavnej atmosfére. Jupitajnia Seks je mladšia sestra už existujúceho základného balíčka párov Jupitajnia, z ktorých obidve sú samostatné, jedinečné sady kariet s otázkami, ktoré rozširujú pohľad na vzťah (pár Jupitajnia) a na vzťah sex (Jupitajnia Seks). Jej autorkami sú dve ženy - Agata Pierzchała - trénerka, trénerka, pôvodkyňa dvojice Jupitajnia a Joanna Niedziela - psychologička, sexologička. „Hra je vytvorená, pretože chceme, aby SEKS prestal byť vo vzťahu tabu. Chceme, aby sa rozhovor o intímnych témach premietol do spokojnosti v posteli a predovšetkým vo vzťahu s vašim partnerom. Každá hra nám pomáha znovu spoznať našu druhú polovicu, ako aj seba samých, “uzatvárajú autori.

Ak ste pripravení na múdry dialóg o sexe, ktorý sa premietne do vzájomnej spokojnosti v posteli a stimuluje vašu fantáziu - prispejte k projektu Jupitajnia Seks.

Copyright © podnakafe.sk All rights reserved. Erotická zoznamka - Najobľúbenejšia sex zoznamka v SR.

Táto webová stránka obsahuje erotický materiál, všetci členovia a osoby vyskytujúce sa na tejto webovej stránke záväzne potvrdili, že im je viac ako 18 rokov.
Prevádzkovateľ webovej stránky podnakafe.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich inzerenti.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!