Prihlásiť sa

Sex na verejnosti - vyskúšajte 5 zmyselných scenárov

30. 07. 2020 20:09

Ako byť výstredný na verejnom mieste, užívať si ho a ... nechytiť sa?

Vonku sa otepľuje, takže vonku trávime čoraz viac času, budujeme obchody s vitamínom D a tešíme sa na letné aktivity. Niet divu, že pre mnoho ľudí sa táto aktivita stáva sexom vonku - koniec koncov, sex v lone prírody je jednou z najpopulárnejších erotických fantázií. Je čas spojiť podnikanie s radosťou - pre telo!

Sex na verejnosti

Prečo sa tak veľmi baví sex na verejných miestach? Hlavne preto, že potešenie a orgazmus sú rovnako spojené s našou fyzickosťou ako naša psychika. Takže ak sa rozhodneme mať sex na inom zakázanom mieste, môžeme z toho získať úžasné zážitky - pri hraní na verejnosti sa tu odohráva obrovská psychologická stimulácia. A zatiaľ čo sex vonku môže byť oveľa menej pohodlný ako doma, hranie so súkromnou intimitou na verejnosti môže skutočne kompenzovať nepríjemnosti a naučiť naše telo zažiť orgazmus za spartánskych podmienok a za zdanlivo nepriaznivých okolností.

Sex na verejnosti sa môže ukázať ako zaujímavejší z jedného dôvodu - domov môže byť spojený s miestom, kde sme „skutoční“, vystupujú ako príkladní opatrovatelia, pracujú, robia iné činnosti, ktoré nie sú sexy. Takže nenájdeme priestor pre zábavu, nieto intímnu zábavu. Preto môže ísť von hrať hry prospešné pre náš erotický život a sexuálne kreatívne stránky. Dúfame teda, že scenáre, ktoré sme pripravili, ako diverzifikovať sex mimo domu, vás inšpirujú k zmyselnému vyhľadávaniu.

1. Hranie na záhrade, na pozemku alebo na balkóne . Tento návrh je práve pre ľudí, ktorí chcú zažiť sex na polopublikovanom mieste. Priestranný altánok, chránený balkón alebo odľahlý roh v domácej záhrade sú zmyslové miesta, ktoré ponúkajú vzrušenie sexu vonku, ale tiež poskytujú rýchle prístrešie v prípade potreby.

TIP

Vzniknúť! Ak máte najčastejšie sex pri ležaní, rýchlo zistíte, že ležiace polohy nie sú nevyhnutne vhodné pre vonkajšie sex, čo vyžaduje diskrétnosť a šetrí miesto. Vďaka tomu však môžete vyskúšať stojace alebo sediace polohy - v nich je oveľa ľahšie predstierať, že sa nič podobné nedeje, keď vás niekto chytí!

Alternatívou je rozmiestnenie stanu v záhrade alebo na inom určenom mieste. Takto budete mať sex na verejnosti, ale bez neustáleho overovania, či niekto nechodí ani nesleduje. Jedinou nevýhodou takéhoto riešenia môže byť veľmi obmedzený priestor stanu, hoci sme presvedčení, že to prebudí vašu erotickú kreativitu. Niečo milovníka? Skontrolujte, či v hoteli Treehouse a zostať mimo záclony! Zároveň budete veľmi blízko k prírode av bezpečnom pohodlí štyroch stien.

TIP

Počas sexuálnych únikových schodov nezabudnite na mastivo ani na čistiaci sprej, ktorý sa dá použiť aj na tele - má osviežujúci účinok, ale aj protiplesňové účinky.

2. Vypnite chodník . Keď už hovoríme o prírode ... Pravdepodobne viete, že čím ďalej do lesa, tým viac stromov. V praxi to tiež znamená, že čím ďalej do lesa, tým menej ľudí je. Myslite tiež ako skaut a vždy ... zostaňte hore! Predovšetkým diskrétnosť. Pokúste sa vyzliecť na miestach, kde sa pravdepodobne objavia iní ľudia - a obliecť si šaty, ktoré sa dajú ľahko vytiahnuť. Ak chcete minimalizovať riziko zachytenia, skúste sex v prírode v daždi. Kvapkajúce kvapky pôsobia ako prírodný vibrátor a šteklia pokožku na rôznych miestach.

TIP

Pri rozhodovaní o sexe v prírode sa snažte byť nápadní. To platí aj pre ... oblečenie! Neutrálne, zodpovedajúce farby priťahujú omnoho menej pozornosti ako tie svetlé. Téma unáhleného sexu v lese bola okrem iného skúmaná Erika Lust vo filme Rush of Forbidden.

Ak cestujete autom, môžete bezpečne využiť jeho erotický potenciál. Neodporúčame hrať za šoférovania, ale v zaparkovanom aute (alebo na ňom!), Určite áno. Ak chcete kombinovať sex v aute s túžbou po dobrodružstve, choďte na odľahlé parkovisko po zotmení, začnite baviť na kapote vozidla a ak nie sú priaznivé podmienky, dokončite ich tam, choďte dovnútra so svojím partnerom!

3. V bočnej uličke . Sex vonku nemusí znamenať iba sex v prírode - koniec koncov, viac ... mestské riešenia môžu byť rovnako vzrušujúce. Toto rozhodne nie je najromantickejšia scenéria - bočné a zadné uličky sú často lemované nádobami na odpad, takže vôňa sa môže mierne líšiť od situácie napríklad v lese. Bočné ulice napriek tomu vedú k realizácii fantázií rýchleho, tvrdého sexu, a ak ich skombinujete s konaním cudzincov, ktorí sa náhodou stretli v neďalekom bare, máme kompletný scenár. Tiež sa uistite, že túto oblasť poznáte dostatočne dobre na to, aby ste vedeli, že je to skutočne strana, zriedka cestovaná alej. Ach, a nenechajte sa zvedavým okom sledovania zajať!

4. Zábava s miniaplikáciami . Moderné pomôcky vám určite umožňujú vziať si sexuálne hry mimo svojho domova. Používajte teda hračky, ktoré fungujú na diaľkovom ovládači (napríklad na vibračné vajcia) alebo ktoré sú ovládané aplikáciou (napríklad miniaplikácie We-Vibe ). Vďaka tomu predstavíte sex na verejnom mieste do svojho sexuálneho menu bez toho, aby ste sa museli vyzliecť alebo dokonca stáť vedľa svojho partnera. Počas tohto typu hry teda môžete prísť so svojimi vlastnými úlohami, napr. Poslať svojho partnera na kávu alebo zmrzlinu a zapnúť vibrácie hračky, keď si druhá osoba objedná, zavolajte si ich na gril s priateľmi a na festivale vibrujte gadget do rytmu hudby.

5. Bondage na verejnosti . Ak ste osobou, ktorá miluje BDSM, najmä aspektom obmedzovania tela, mohol by sa vám tento scenár páčiť, pretože vám umožňuje sledovať zlomy na verejnom mieste. Stačí investovať do lana Shibari a naučiť sa pár väzieb na použitie na trupe a okolo genitálií. Taký postroj nielenže zaručuje divákovi úžasný vizuálny zážitok, ale má aj tú výhodu, že ho možno skryť pod šaty bez veľkých prekážok. Cítite sa trochu odvážnejší a máte možnosť nosiť dlhší kabát? Vyskúšajte trik, ktorý Erika Lust uviedla vo filme putá (ďalej len „putá“).

Dúfame, že vás naše návrhy budú inšpirovať, aby ste šli ďaleko za izbu. Pamätajte tiež, že sex na verejnosti sa môže uskutočňovať bez nahoty, prenikania alebo dokonca orálneho sexu . Hranie vonku rozšíri nielen vaše sexuálne menu, ale aj to, čo chápete ako sex, ak sa pokúsite oddať zmyselnému stretnutiu s ľuďmi niekde na odľahlej ceste alebo na pláži. Hlboké bozky a dokonca aj šúľanie po tráve, štipnutie a hladenie tela na krásnom mieste v lone prírody vám umožní ochutnať to, čo sex je na verejnosti, čo výrazne minimalizuje riziko obvinenia z porušovania verejnej morálky.

ZÍSKAŤ PRÍSTUP