Prihlásiť sa

SEX POČAS PANDÉMIE - AKO SA STAROSTLIVOSŤ

02. 07. 2020 15:11

O bezpečnom sexe sa musí hovoriť vždy nahlas a v tejto výnimočnej situácii uzavretia musíte hovoriť ešte hlasnejšie.

Ocitli sme sa v novej realite a pravdepodobne budeme musieť akceptovať, že je viac ako kedykoľvek predtým, aby sme vyhodnotili riziko a vedome si vybrali takú sexuálnu aktivitu, ktorá minimalizuje riziko infekcie a šíri vírus. Budeme sa po týchto odhadoch cítiť dokonca aj ako sex?

SEX POČAS PANDÉMIE - COVID-19

KEDY NECHCETE

Dnes je naše telo a myseľ vystavené oveľa väčšiemu stresu ako obvykle a naše telo môže reagovať odlišne. Nerobte si starosti, ak existujú dni, keď sa úplne necítite ako sex a všetko, čo na vás doteraz fungovalo, je teraz frustrujúce, smutné, hnev a odrádza od sexuálnej aktivity.

To je úplne pochopiteľné a v poriadku. Za týchto okolností by sme sa mali najprv postarať o seba a dať si čas , a ak máme partnera, postarajte sa o blízkosť vzťahu. Oveľa dôležitejšie je v súčasnosti cítiť sa bezpečne, a to pomáha nezávadnému dotyku (napríklad bez sexuálnych zámerov) - napríklad objímaniu, potľapkávaniu alebo (ak sa niekto nechce dotknúť) našej prítomnosti.

NIEKTORÉ SPÔSOBY POKRAČOVANIA S VÁMI:

  1. Celé telo dôkladne vydrhnite suchou kefou , potom si dajte na dlhú dobu horúcu kúpeľ / sprchu a mydlo. Koniec koncov, nie len vaše ruky by sa mali liečiť 20-sekundovými dotykovými stretnutiami niekoľkokrát denne (a priznajme si to - už ste na to odborníkom).
  2. Buďte dôkladne balzamovaný alebo trieť s vašim obľúbeným olejom.
  3. Tancujte , akoby sa nikto nedíval, dotknite sa podlahy, stien rôznymi časťami tela.
  4. Spievajte a hrajte na nástroj (možno nejde o dotyk v prísnom zmysle slova, ale vibrácie dosiahnuté počas týchto aktivít veľmi príjemne masírujú telo a myseľ).

SPÔSOBY NEBEZPEČNÉHO DOTYKU S NIEKTORÝMI:

  1. Urobte masáž . Dlhý, pomaly a dôkladne sa dotknite každého kúta tela a myslite si, že každý dotyk vašej ruky je teplo, ktoré preniká dovnútra a rozpúšťa všetok stres blízkej osoby.
  2. Držte ruku pri sledovaní série alebo dokonca položte ruku na jej intímne časti (lono, prsia, penis). Pamätajte - zámerom nie je sex, ale intimita.
  3. V bežných každodenných situáciách, napríklad pri umývaní, varení, čistení zubov, prestávkach v práci, na chvíľu príďte a objímajte sa, bozkávajte .

KEDY CHCEŠ

Nerobte si starosti, keď je reakciou na stresujúcu realitu okolo nás zvýšená túžba po sexe. Vaše telo vie, že je to vynikajúci spôsob, ako zmierniť stres, zvýšiť hladinu endorfínov a relaxovať. Skontrolujte si to u vás. Netlačte nič, ani nič neprekážajte. Buďte pozorní a počúvajte, čo vaše telo komunikuje, čo mu dáva najväčšie potešenie.

Ako je známe dnes, najbezpečnejším sexom je sólové sex a všetci ho dôrazne podporujú (vrátane orgánov New Yorku - môžete sa pozrieť na krátku správu ). Ja tiež, pretože repertoár izolovaných hier je neobmedzený! Kedy, ako nie teraz, skontrolujte všetky funkcie svojich obľúbených (alebo možno dlho nepoužívaných, smutných, čakajúcich v zásuvkách) modulov gadget?

Pred a po použití si umyte ruky a hračky . Na blogu Kinky Winky nájdete článok o spôsoboch zmeny masturbácie . Bavte sa so sebou! Pozorujte a získajte inšpiráciu - môže sa ukázať, že spôsob, akým sa ostatní radi stimulujú, tiež funguje pre vás.

Ďalšou odporúčanou aktivitou po masturbácii je sex s osobou, s ktorou žijete. Ak vy a váš partner nežijete spolu, dohodnite sa počas epidémie na spoločných bezpečnostných zásadách. Aké preventívne opatrenia prijímate v každodennom živote? S kým sa stretávate? Čím jasnejšie pravidlá, tým ľahšie sa budú riadiť.

Ak nie ste vo vzťahu a nemáte pocit, že nemáte čas vzdať sa dátumov, skúste obmedziť počet partnerov. Malý okruh kontaktov zníži vaše riziko infekcie, ale aj šírenia vírusu.

Vyvarujte sa orálnemu sexu a bozkávaniu (vírus sa šíri priamym kontaktom so slinami alebo hlienmi). V súčasnosti sa vírus nenašiel v sperme alebo vaginálnom výtoku, ale zistil sa vo výkaloch infikovaných ľudí (preto stojí za to sa vyhnúť análnemu sexu a rozmnožovaniu, pretože konečník môže obsahovať neviditeľné častice výkalov). Ak to všetko znie komplikovane, pozrite sa na krásnu infographic, ktorú pripravil Queer Maj. Nezabudnite, že ak sa váš partner necíti dobre a máte podozrenie, že môže byť infikovaný, je najlepšie vyhnúť sa akejkoľvek forme blízkeho kontaktu.

TECHNOLÓGIE ZÁCHRANY

 

Pravdepodobne bude jednoduchšie starať sa o seba, keď je libido nízke, ale čo robiť, keď sa zvyšuje a zvyšuje, masturbácia už nestačí, nemáte partnera (alebo máte, ale nežijete spolu), a napriek tomu radšej neopúšťate dom?

Potom je najbezpečnejším (samozrejme, spolu s kráľovnou bezpečnejšieho sexu - masturbácie) virtuálny sex . Všetko, čo potrebujete, je vaša (dôkladne umytá) ruka alebo pomôcka, ktorú máte po ruke, trocha fantázie, zaujímavý skript a niekto na druhej strane obrazovky.

V vzdialenej sexuálnej situácii môžete zistiť, čo vás zapne, zahrať si skript alebo úplne zmeniť svoju osobnosť. Riziko prenosu vírusu je nulové. Samozrejme, môžete to urobiť spolu alebo pozvať skupinu dôveryhodných priateľov a baviť sa pri skupinovom sexe.

A tu prichádza úlovok! Zdieľam niekoľko tipov, inšpirovaných sprievodcom uverejneným komunitou Sex-Positive Community. Nezabudnite, že všetko, čo sa zobrazuje na internete a prechádza z jednej obrazovky na druhú, je možné zachytiť alebo zaznamenať. Preto je rovnako dôležité (ako v reálnom živote) individuálne hodnotenie rizika a od samého začiatku hry stanoviť jasné pravidlá so všetkými účastníkmi. Ak ich niekto zlomí a vyvíja na vás tlak - zastavte komunikáciu. Často je bezpečnejšie spojiť sa s ľuďmi, ktorých poznáte v skutočnom živote.

Hlavný princíp virtuálneho sexu - nikdy nezdieľajte nič, s čím sa necítite dobre! Ak chcete vyskúšať, minimalizujte riziko rozpoznania: neukazujte celú tvár (mimochodom môžete použiť masku), urobte silný makeup, zakryte tetovanie a ďalšie charakteristické znaky vzhľadu, zmeňte, zmeňte pozadie, dekorácie v miestnosti alebo priblížte iba určité časti tela , Niektoré aplikácie umožňujú virtuálne rozmazanie alebo prepínanie na pozadí (ChromaCam, vstavané funkcie Skype a Zoom).

Použite nastavenie inkognito vo webovom prehliadači. Vytvorte samostatnú e-mailovú adresu, najmä pre vaše erotické dobrodružstvo, použite samostatné užívateľské mená. Prečítajte si informácie o zabezpečení internetu a šifrovaných správach a potom vyberte najlepšiu platformu a aplikáciu pre svoju hru.

Najdôležitejšie cítenie bezpečnosti

 

Ako sa teda staráš o sex v dobách moru? Nezáleží na tom, či to bude skutočný alebo virtuálny sex, nezabudnite, že to, čo zabíja našu sexualitu, je nedostatok bezpečia. Samozrejme, že vzrušenie z neistoty môže byť na prvý pohľad vzrušujúce a zvýšiť atmosféru, ale z dlhodobého hľadiska sa pravdepodobne budeme cítiť len horšie, a to nie je to, čo máme na mysli.

V rozhovore pre časopis Agnieszka Jucewicz s dokumentom „Žijeme dosť dobre“ s psychológom prof. Bogdanom Wojciszkom čítame:

„Spoločné výzvy sú pre nás dobré, pretože nič sa neintegruje až do vonkajšej hrozby - za predpokladu, že ich úroveň nie je príliš vysoká a nestane sa príliš veľkým stresom. (...) Na čom záleží, koľko podpory poskytujeme nášmu partnerovi.

Koľko dáme alebo koľko dostaneme?

Nedávny výskum však ukazuje, že to, čo dáte druhej osobe, je dôležité, a nie to, čo dostanete, hoci tieto záležitosti súvisia. Dávanie dáva v živote silnejší zmysel pre zmysel a prináša väčšiu spokojnosť. Prijímanie je iba príjemné. ““

Daj teda nielen počas pandémie, a to nielen v sexe. Sám a iní.

ZÍSKAŤ PRÍSTUP